O nas

Moodro bistro & cafe

To z pewnością najbardziej słoneczne bistro w Katowicach. Rozpościera się stąd panoramiczny widok na miasto, a wnętrza – choć nowoczesne – są jednocześnie gościnne i przyjazne. W przestronnym, szklanym pawilonie, należącym do Muzeum Śląskiego w Katowicach Goście czują się znakomicie.

To wyjątkowe miejsce spełnia oczekiwania wielu różnych grup Gości. Ci, którzy szukają ciszy, odkryją spokojne zakątki do rozmowy lub pracy. Zmęczeni pracownicy wielkich korporacji i biur znajdą tu tak upragnioną chwilę relaksu i odpoczynku. Wielbiciele spotkań w gronie przyjaciół będą swobodnie aranżować dla siebie przestrzeń wokół stolików z kanapami i pufami. Zasiądą w lożach lub wybiorą miejsca przy wspólnym, długim stole. Rodziny z dziećmi skorzystają z kącika zabaw, który umili czas najmłodszym. Lokal jest przyjazny także dla osób niepełnosprawnych.

Wystrój Moodro bistro & cafe sprawia, że każdy czuje się tu swobodnie. Tę atmosferę potęguje także przepyszne menu – idealne na śniadanie, lunch czy obiad. W karcie dań znajdziecie potrawy, które wszyscy uwielbiają, ale ich smak – intensywny, pełniejszy, doskonale skomponowany – z pewnością pozytywnie Was zaskoczy. Specjalnie z myślą o naszych Gościach serwujemy codziennie inny lunch. Bazą dla naszej kuchni są świeże składniki – sezonowe, lokalne produkty. Dbamy o to z wielką pieczołowitością: sami uprawiamy zioła, sami pieczemy chleby i ciasta, przygotowujemy przetwory.