O moodro

*

To wyjątkowe miejsce spełnia oczekiwania wielu różnych grup Gości. Ci, którzy szukają ciszy, odkryją spokojne zakątki do rozmowy lub pracy. Zmęczeni pracownicy wielkich korporacji i biur znajdą tu tak upragnioną chwilę relaksu i odpoczynku. Wielbiciele spotkań w gronie przyjaciół będą swobodnie aranżować dla siebie przestrzeń wokół stolików z kanapami i pufami. Zasiądą w lożach lub wybiorą miejsca przy wspólnym, długim stole. Rodziny z dziećmi skorzystają z kącika zabaw, który umili czas najmłodszym. Lokal jest przyjazny także dla osób niepełnosprawnych.

moodro city

Spróbuj najlepszych bajgli na śląsku!

moodro city to nasz pit-stop w samym centrum Katowic.

W tętniącej życiem Galerii Katowickiej odnajdziesz oazę spokoju gdzie wśród pięknych wnętrz zaprojektowanych przez MC Concept z Krakowa odpoczniesz, zrelaksujesz się i nakarmisz się jakością.

Nasze menu to pożywne śniadania, sycące i oryginalne zestawy lunchowe a przede wszystkim bajgle, jakich jeszcze nie jadłeś.

Prawdziwe bajgle zaparzane w gotującej się wodzie, oparte na najlepszych recepturach to nasza duma.
Śmiało możemy stwierdzić że nie ma potrzeby lecieć do NY city, aby zjeść american bagels-teraz jest to możliwe w moodro city!

moodro bistro & cafe

Wystrój moodro bistro&cafe sprawia, że każdy czuje się tu swobodnie. Atmosferę potęguje także przepyszne menu – idealne na śniadanie, lunch czy obiad. Karta menu zmienia się wraz z porami roku. Promujemy zdrowy styl życia dlatego w naszej karcie odnajdziemy pełne wartości odżywczych healthy bowl, specjalnie skomponowane koktajle, smoothie i świeżo wyciskane soki. Codziennie serwujemy inny lunch. Osoby z różnorakimi ograniczeniami dietetycznymi zawsze znajdą u nas coś do siebie. Nasze desery i wypieki należą do grona najsmaczniejszych na Śląsku.