Najlepsze bistro Katowice

moodro Bistro&Cafe

To z pewnością najbardziej słoneczne i najbardziej wyjątkowe  bistro w Katowicach. Rozpościera się stąd panoramiczny widok na miasto, a wnętrza – choć nowoczesne – są jednocześnie gościnne i przyjazne. W przestronnym, szklanym pawilonie, należącym do Muzeum Śląskiego w Katowicach Goście czują się znakomicie.

To wyjątkowe miejsce spełnia oczekiwania wielu różnych grup Gości. Ci, którzy szukają ciszy, odkryją spokojne zakątki do rozmowy lub pracy. Zmęczeni pracownicy wielkich korporacji i biur znajdą tu tak upragnioną chwilę relaksu i odpoczynku. Wielbiciele spotkań w gronie przyjaciół będą swobodnie aranżować dla siebie przestrzeń wokół stolików z kanapami i pufami. Zasiądą w lożach lub wybiorą miejsca przy wspólnym, długim stole. Rodziny z dziećmi skorzystają z kącika zabaw, który umili czas najmłodszym. Lokal jest przyjazny także dla osób niepełnosprawnych.

Wystrój Moodro bistro & cafe sprawia, że każdy czuje się tu swobodnie. Atmosferę potęguje także przepyszne menu – idealne na śniadanie, lunch czy obiad. Karta menu zmienia się wraz z porami roku.Promujemy zdrowy styl życia i dlatego w naszej karcie odnajdziemy pełne wartości odżywczych healthy bowl/specjalnie skomponowane koktaile,smoothie i świeżo wyciskane soki. Codziennie serwujemy inny lunch.Osoby z różnorakimi ograniczeniami dietetycznymi zawsze znajdą u nas coś dla siebie .Nasze desery i wypieki należą do grona najsmaczniejszych  na Śląsku .

Bazą dla naszej kuchni są świeże składniki – sezonowe, lokalne produkty.Wspieramy lokalnych dostawców i lokalne gospodarstwa

Śledź nas na instagramie!