Najlepsze bistro Katowice

moodro Bistro&Cafe

To z pewnością najbardziej słoneczne i najbardziej wyjątkowe  bistro w Katowicach. Rozpościera się stąd panoramiczny widok na miasto, a wnętrza – choć nowoczesne – są jednocześnie gościnne i przyjazne. W przestronnym, szklanym pawilonie, należącym do Muzeum Śląskiego w Katowicach Goście czują się znakomicie.

To wyjątkowe miejsce spełnia oczekiwania wielu różnych grup Gości. Ci, którzy szukają ciszy, odkryją spokojne zakątki do rozmowy lub pracy. Zmęczeni pracownicy wielkich korporacji i biur znajdą tu tak upragnioną chwilę relaksu i odpoczynku. Wielbiciele spotkań w gronie przyjaciół będą swobodnie aranżować dla siebie przestrzeń wokół stolików z kanapami i pufami. Zasiądą w lożach lub wybiorą miejsca przy wspólnym, długim stole. Rodziny z dziećmi skorzystają z kącika zabaw, który umili czas najmłodszym. Lokal jest przyjazny także dla osób niepełnosprawnych.

Wystrój Moodro bistro & cafe sprawia, że każdy czuje się tu swobodnie. Atmosferę potęguje także przepyszne menu – idealne na śniadanie, lunch czy obiad. Karta menu zmienia się wraz z porami roku.Promujemy zdrowy styl życia i dlatego w naszej karcie odnajdziemy pełne wartości odżywczych healthy bowl/specjalnie skomponowane koktaile,smoothie i świeżo wyciskane soki. Codziennie serwujemy inny lunch.Osoby z różnorakimi ograniczeniami dietetycznymi zawsze znajdą u nas coś dla siebie .Nasze desery i wypieki należą do grona najsmaczniejszych  na Śląsku .

Bazą dla naszej kuchni są świeże składniki – sezonowe, lokalne produkty.Wspieramy lokalnych dostawców i lokalne gospodarstwa

Śledź nas na instagramie!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.