moodro Restaurant

to niepowtarzalny lokal w starej maszynowni należącej do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Tradycje naszego regionu łączą się tu ze współczesnością. Stylowe wnętrza starej maszynowni dodają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Dbamy o to, by każdy szczegół – począwszy od wystroju a skończywszy na obłudze – spełniał najwyższe wymagania naszych Gości.

Szef Kuchni

Szef Kuchni Michał Wróbel wraz ze swoim  zespołem  na co dzień tworzą nowe smaki. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, tak by zawsze w pełni wykorzystywać bogactwo sezonowych warzyw i owoców. W Moodro Restaurant zabieramy Państwa w kulinarną podróż po świecie, a stare receptury w naszej kuchni nabierają nowego blasku i smaku.

Nasza Kuchnia

Każda potrawa przygotowywana jest od podstaw ze świeżych, starannie dobranych składników. Pachnące chleby wypiekamy we własnych piecach. W garnkach gotują się sosy i konfitury, a w chłodni czekają na Gości sorbety oraz inne kuszące desery.

W moodro Restaurant podbijamy serca zarówno polskich, jak i zagranicznych Gości. Właśnie dlatego nasza restauracja bywa tak chętnie wybierana przez ludzi biznesu, nauki czy kultury, którzy powierzają nam organizację przyjęć i bankietów. Moodro Restaurant to także wymarzony lokal na elegancką kolację we dwoje czy wykwintne przyjęcie w gronie najbliższych

Śledź nas na instagramie!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.