moodro Restaurant

to niepowtarzalny lokal w starej maszynowni należącej do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Tradycje naszego regionu łączą się tu ze współczesnością. Stylowe wnętrza starej maszynowni dodają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Dbamy o to, by każdy szczegół – począwszy od wystroju a skończywszy na obłudze – spełniał najwyższe wymagania naszych Gości.

Szef Kuchni

Szef Kuchni Michał Wróbel wraz ze swoim  zespołem  na co dzień tworzą nowe smaki. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, tak by zawsze w pełni wykorzystywać bogactwo sezonowych warzyw i owoców. W Moodro Restaurant zabieramy Państwa w kulinarną podróż po świecie, a stare receptury w naszej kuchni nabierają nowego blasku i smaku.

Nasza Kuchnia

Każda potrawa przygotowywana jest od podstaw ze świeżych, starannie dobranych składników. Pachnące chleby wypiekamy we własnych piecach. W garnkach gotują się sosy i konfitury, a w chłodni czekają na Gości sorbety oraz inne kuszące desery.

W moodro Restaurant podbijamy serca zarówno polskich, jak i zagranicznych Gości. Właśnie dlatego nasza restauracja bywa tak chętnie wybierana przez ludzi biznesu, nauki czy kultury, którzy powierzają nam organizację przyjęć i bankietów. Moodro Restaurant to także wymarzony lokal na elegancką kolację we dwoje czy wykwintne przyjęcie w gronie najbliższych

Śledź nas na instagramie!